Senior Frontend Fejlesztő

JavaScript fejlesztő Budapest III. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 17, csütörtök Azonosító: 2093

Piacvezető pénzügyi területen tevékenykedő partnercégünk keres Senior Frontend fejlesztő pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Feladatok:

  • Javascript, HTML, CSS, PHP használata
  • Fintech területén megjelenő alkalmazások, kalkulátorok, CRM rendszerek fejlesztése a legkorszerűbb fejlesztői környezetet használva
  • Nagy rendelkezésre állású, frontend alkalmazások, portál, illetve innovatív termékek és megoldások fejlesztése
  • Reszponzív, magas látogatottságú kliens oldali JavaScript megoldások fejlesztése
  • Új technológiák folyamatos felkutatása és elsajátítása
  • Üzleti oldallal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Frontend fejlesztésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Javascipt, HTML, CSS haladó szintű ismerete,
  • PHP haladó szintű ismerete
  • CMS rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok
  • Mobil eszközökön való megjelenítési lehetőségek és crossbrowser megoldások ismerete

Amit ajánlunk:

  • Piacvezető start-up cég fintech területen
  • Összetartó, jó hangulatú, szakmailag erős csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség