Senior Frontend Fejlesztő

Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 14, hétfő Azonosító: 2065

Intelligencia és japán precizitás A szoftverfejlesztés területén közel két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban is. Jelszavunk az egyedi szoftverfejlesztés, célunk az általános fejlesztéstől elmozdulni a specializáció irányába, valamint a külföldi jelenlét jelentős növelése. A munkakör célja egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése ügyfeleink számára, agilis környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Nálunk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleink, és mindezek mellett teret biztosítunk munkatársainknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Csapattagként olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyek nemcsak segítik ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT /M2M megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről.
  • Üzleti igényekből készült user storyk megvalósítása.
  • Integrációs folyamatok implementálása.
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása.
  • Hibajavítás és támogatás.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Alapos JavaScript, HTML5 és CSS3 ismereted van
  • Rendelkezel valamilyen frontend keretrendszer ismerettel (Angular2+, Angular JS, Vue.js, React)
  • Van 3+ év tapasztalatod frontend fejlesztésben
  • Van tapasztalatod reszponzív weboldalak fejlesztésében
  • Git ismerettel rendelkezel
  • Aktív a középfokú angol nyelvtudásod, mert nálunk tényleg használnod kell.

Előnyök

  • Webpack/Grunt ismeret
  • Bootstrap vagy Angular material ismeret
  • Javascript ES6 ismeret
  • Tapasztalat valamely CSS preprocesszorral (pl. Sass)
  • Node.js/NPM ismeret

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben vehetsz részt
  • Folyamatos szakmai kihívásokkal nézhetsz szembe és fejlődhetsz a legújabb technológiákban (Java 8, Microservices, Docker, Firebase)
  • Rendszeresen oktatunk és oktathatsz
  • Az első három nap után már biztosan mindenkit ismersz az irodában
  • Olyan kávét adunk, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb, továbbá gyümölcsnap

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20