Senior Accountant

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 2, csütörtök Azonosító: 1938

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Könyvelési tanácsadás
  • Részleges és/vagy teljes körű könyvelés
  • Kimutatások és beszámolók készítése
  • IFRS könyvelés
  • KSH adatszolgáltatás

Elvárások

  • Számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • SAP ismeret

Amit ajánlunk

  • Modern munkakörnyezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria és bónusz)