Scrum Master

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 február 18, hétfő Azonosító: 2113-1

Intelligencia és japán precizitás Cégünk a szoftverfejlesztés területén közel két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban is. Jelszavunk az egyedi szoftverfejlesztés, célunk az általános fejlesztéstől elmozdulni a specializáció irányába, valamint a külföldi jelenlét jelentős növelése. Scrum Master pozíció. A munkakör célja egyedi szoftverfejlesztési projektjeink során a Scrum folyamatok betartása és betartatása, ill. az agilis értékek erősítése és érvényre juttatása mind a fejlesztő csapatainkban, mind pedig a szervezetben egyaránt.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • Csapat segítése az általuk létrehozott értékek maximalizálásában.
  • Csapat felkészítése és támogatása az önszerveződésben és a kereszt-funkcionalitás kialakításában.
  • Közreműködés a Scrum események lebonyolításában.
  • Csapat támogatása magas színvonalú termékek előállításában.
  • Kollégáknak és a megrendelő oldal szereplőinek segítése, megérteni és elfogadni a Scrumot és az empirikus termékfejlesztést.
  • Csapat segítése a hatékony Product Backlog kezelésben.
  • Csapat belső folyamatainak folyamatosan figyelése és kitűzott cég a hatékonyság növelése.

Elvárások

  • 3-5 éves Scrum Masterként szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Agilitás, coaching attitűd, elkötelezettség, problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás

Előnyök

  • CSM/CPO vizsga

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rendszeres oktatás és oktatásra való lehetőség (belső Meetupok)