Scorecard szakértő

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 7, szerda Azonosító: 2012

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába Scorecard szakértőt keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Hitelkockázatokhoz kapcsolódó elemzési tevékenység ellátása
  • Bírálati Scorecard fejlesztési, és karbantartási feladatok elvégzése
  • Operatív kockázatkezelési terület támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi végzettség
  • Proaktív, tanulásra nyitott szemléletmód
  • Elemzői erősségek mellett programozási affinitás
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Keresztmetszeti vagy panel ökonometria területen szerzett tapasztalat vagy elméleti tudás
  • R Studio használatának ismerete
  • Scorecard fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör
  • cafeteria és bónusz
  • rugalmas munkaidő