Scala fejlesztő (Java, bank szektor)

Java fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest, IX. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 szeptember 3, hétfő Azonosító: 1965

Banki területen működő nemzetközi Céghez keresünk tanulni és fejlődni vágyó, angolul jól beszélő Scala/Java fejlesztő szakembert, Budapest belvárosába!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Feladatok

  • Pénzügyi alkalmazás microservice architektúrájának fejlesztésében való részvétel
  • Együttműködés a tesztelő csapattal
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • 1+ éves Java/Scala backend fejlesztési tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság
  • Csapatszellem
  • Folyékony angol nyelvtudás (min. B2 szint)

Amit ajánlunk

  • Home office, cafeteria, bonus, fejlődési és tanulási lehetőség, kiváló referencia és modern technológiák, barátságos, modern munkakörnyezet.

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20