SAP ABAP fejlesztő

ABAP fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 7, hétfő Azonosító: 1815

Energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkatársat SAP ABAP fejlesztő pozícióba.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
ABAP fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • SAP rendszerekkel kapcsolatos projektekben való részvétel.
  • ABAP programozási, tesztelési, hibakeresési feladatokban való részvétel.
  • Modul-specifikus technikai koncepciók kidolgozása és ügyféligényeken alapuló megvalósítása.
  • Folyamatépítészekkel együtt dolgozva, megoldási koncepciók létrehozása.
  • Technikai specifikációk készítése.
  • Felhasználói funkcionalitás hosszútávú menedzsmentje rendszerfejlesztések segítségével

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai/műszaki végzettség
  • Minimum 3 év SAP ABAP fejlesztési tapasztalat.
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat.
  • Alapszintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előnyök

  • MS.NET ismerete.
  • 5 vagy több év hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk

  • Stabil, innovatív munkahely
  • Összetartó, motiváló, fiatalos csapat
  • Folyamatos tanulás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20