Rendszertechnikus

Support és Helpdesk Budapest III. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 8, péntek Azonosító: 2180-2

Ügyfelünk több mint három évtizedes múltjával az egyik legrégebbi olyan cég Magyarországon, melynek profilja alapítása óta az informatika területeihez kapcsolódik. Jelenleg kereskedelmi szolgáltatásokat nyújtanak főleg infrastruktúrát érintően, valamint szervizeléssel foglalkoznak. A képviselt értékeknek és a magas színvonalú szolgáltatásnak köszönhetően a vállalkozás folyamatosan, dinamikusan fejlődik.

Munkakör:
Support és Helpdesk
Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Feladatok

  • internetes rendszerek üzemeltetése
  • karbantartások végrehajtása
  • új technológiák tesztelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • Microsoft szerverkörnyezetben jártasság (alap szint)
  • Vmware környezetben jártasság (alap szint)
  • Szerver hardver alapvetQ ismeretek (bármely gyártó)
  • alapvetQ hálózati ismeretek
  • középszintq angol nyelvismeret
  • B típusú jogosítvány

Előnyök

  • hálózati eszközök alapvetQ ismerete
  • virtualizációs megoldások (VMWare,Hyper-V) alapvetQ ismerete
  • Microsoft szerverkörnyezet haladó ismerete
  • Veem mentési és replikációs, monitoring megoldás alapszintq ismerete
  • felsQfokú végzettség

Amit ajánlunk

  • Teljesítmény arányos jövedelem
  • Ingyenes szakmai képzés és továbbképzés
  • Folyamatos szakmai támogatás