Rendszerszervező (SAP rendszerek)

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 14, szerda Azonosító: 1753

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Rendszerszervező (SAP rendszerek) pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Lehetőséged lesz:

  • Üzleti specifikációk készítésére, egyeztetésére;
  • SAP rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálására;
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítésére;
  • Szakmai kapcsolattartásra külső fejlesztőkkel, a fejlesztők felé szakmai útmutatás nyújtására;
  • Projektek koordinálására a bank informatikai és szervezési stratégiájával összhangban;
  • SAP rendszer fejlesztésében való részvételre, illetve a rendszer informatikai támogatására (hibajavítás, adatkarbantartás);
  • Kapcsolattartásra az üzleti és az IT területekkel, Help Desk munkájának támogatására;
  • Segítségnyújtásra az ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági területen);
  • Rendszerszervezői gyakorlat banki rendszerek támogatásában;
  • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű;
  • SAP rendszereket ismered, főként az FI, CO , MM, SD, SL, LOAN, SRM,TR-LO modulokat;
  • SAP MaxDB, ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeretekkel is rendelkezel (főként lekérdezés);
  • Projektvezetési, szoftverfejlesztési és - tesztelési módszertanok ismerete
  • SAP felhasználói tapasztalat multinacionális környezetben, vagy Banki IT tapasztalat