Rendszermérnök

Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 október 26, csütörtök Azonosító: 1580

Megbízónk rendszerintegráció, IT security területen kimagasló eredményeket elért magyar vállalat. Saját termékük továbbfejlesztéséhez, testreszabásához keresünk számukra új kollégákat tapasztalt és senior fejlesztők személyében. A szoftver nemzetközi szinten is megállja a helyét, nagyvállalatok több száz milliós projektjeit viszik végig.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • Telepítési, konfigurálási feladatok elvégzése meglévő ügyfeleknél és belső tesztrendszereken Karbantartási és támogatási feladatokban való részvétel
  • Telepítési és üzemeltetési dokumentáció írása
  • Közreműködés üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek kialakításában és üzemeltetésében (tanácsadó, illetve fejlesztő kollégáinkkal együttműködve)
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó hozzáférések adminisztrációja
  • IDM projektek bevezetésében való részvétel BCP és DRP tervezésben való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Virtualizációs technológiában való jártasság, elsősorban VMware
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Alapos Windows ismeret
  • Apache webszerver ismeretek
  • Linux szerverek alapszintű ismerete
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Adatbázis-kezelők alapszintű ismerete (MS SQL, MySQL, Oracle)
  • Angol nyelvismeret

Előnyök

  • Java-s rendszerek ismerete
  • PowerShell ismerete
  • AD/Exchange rendszerek ismerete
  • SAP rendszerek ismerete
  • IDM alapfogalmak ismerete
  • IT biztonsági területen szerzett tapasztalat, biztonsági szaktudás

Amit ajánlunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Képzett kollégák
  • Versenyképes fizetés
  • Tréningek, képzések