Release manager

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 2053-1

Release menedzser Feladat - Release menedzsment szabályzatok, folyamatok és procedúrák elindítása, karbantartása, - Részvétel az éves release tervezésben, szakmai álláspontok képviselete, - Bevezetési specifikációk készítése az előzetes koncepciók alapján, - Release folyamatok általános controllingja, biztosítása a szervezetben, release menedzsment fórumok vezetése - Tesztkörnyezet telepítések és konfigurációk elemzése, tervezése és menedzselése, - Változások osztályozása és kategorizálása eszkalációk tervezése, - Részvétel a change folyamatok tervezésénél és döntések előkészítésében. Elvárások - ITIL ismeretek, - Jegykezelő rendszerekkel kapcsolatosan szerzett tapasztalat, - 2 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és/vagy ITIL folyamatok terén, - Jó elemzőkészség, - Kiválló kommunikációs és csapatmunka képességek, Előnyt jelent - ITIL bizonyítvány, - Hasonló területen végzett release és/vagy projekt menedzseri tapasztalat, - Általános üzemeltetési tapasztalat (virtualizáció, windows, linux) - Operációs rendszerek (Linux) és adatbázis kezelői ismeretek (DBA vizsga)

Munkakör:
Tesztelő

Hasonló állásajánlatok

Tesztelő

Freelance Manuális tesztelő

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Manuális szoftvertesztelő

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Manuális tesztelő banki területre

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Test Engineer

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20