Python fejlesztő – üzleti területre (IX. kerület)

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 szeptember 3, hétfő Azonosító: 1951-2

Külföldi tulajdonban lévő, banki szektorban tevékenykedő cég agilis csapatába keresünk Python fejlesztő kollégát jövedelempiac-elemző csoportba, rendszerfejlesztés területre.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • jövedelempiaci elemző csoport tagjaként napi és heti jelentések készítése a szakmai felső-vezetés számára
  • meglévő rendszerek tesztelése, valamint a rendszerfejlesztésekben való aktív részvétel
  • fejlesztők támogatása Python-nal kapcsolatos problémák kapcsán
  • Python modulfejlesztésekben való részvétel
  • Technikai információk - Python, AngularJS, a HTML5, CSS

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Precíz, alapos személyiség
  • Python fejlesztésben való jártasság
  • Pandas Python könyvtár ismerete
  • Ha érdekli a lehetőség, kérem küldje el szakmai önéletrajzát angol nyelven - a pozícióra hivatkozva.