Projektmenedzser

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 5, kedd Azonosító: 1857

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Projektmenedzser pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Lehetőséged lesz

  • Alkotni nemcsak jelen lenni a bank stratégiai projektjeinek megszületésénél, hanem aktívan alakítani is azokat a tervezési és megvalósulási folyamatok operatív irányításán keresztül, a bank vezetőségének támogatása és folyamatos figyelme mellett.
  • Kontrollálni a Rád bízott projekt határidőre és költségvetésén belüli szállítását a rendszeres beszámoltatások, a proaktív kockázatkezelés eszköztárával.
  • Egy kiváló szakemberekből álló, keresztfunkcionális csapatot vezetni.
  • Folyamatosan feszegetni a saját határaidat és tovább mélyíteni elméleti és gyakorlati projektmenedzsment tudásodat egy kompetens, dinamikus, segítőkész csapat és egy fejlesztő szemléletű vezető támogatásával.

Csatlakozz, amennyiben

  • Felsőfokú gazdasági / informatikai / műszaki végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 3-5 éves projektmenedzsment tapasztalatra tettél szert üzleti/kockázatkezelési területek által kezdeményezett, informatikai fejlesztéseket is magában foglaló projektek vezetésében.
  • Gyakorlatban is kipróbált projekt módszertani ismeretekkel rendelkezel.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Bizonyított csapatirányítási képességekkel rendelkezel.
  • Magabiztosan, határozottan képviseled álláspontodat, jó érdekérvényesítő, problémamegoldó és konfliktus-kezelési képességgel rendelkezel.
  • Inspirál a változatosság.

Előnyt jelent

  • PMP/Prince2/IPMA minősítés
  • IT fejlesztési folyamatban szerzett tapasztalat
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Szervezeti változáskezelési ismeretek
  • Adaptív (agile, scrum stb.) módszertanok mentén működő projektekben szerzett tapasztalat