Projektmenedzser

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 31, szerda Azonosító: 1711

Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági partnercégünk keres Projektmenedzser, pozíciókba új munkatársat.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok:

  • Szállító oldali projektmenedzsment támogatása, projektek vezetése
  • Belső fejlesztési projektek támogatása, termékfejlesztési projekt vezetése
  • Projektmenedzsment folyamatokban történő közreműködés
  • Projektdokumentációk készítése, felülvizsgálata, ellenőrzése, kiadványozása
  • Projektérdekek képviselése, belső és külső egyeztetéseken történő részvétel
  • Mérnöki munkavégzés támogatása
  • Kommunikáció

Elvárások

  • legalább főiskolai végzettség
  • PMI - PMBOK projektmódszertan készség szintű ismerete
  • legalább 3 éves projektmenedzsment tapasztalat
  • több éves szoftver fejlesztési projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office és Microsoft Project szoftverek készségszintű használata
  • folyamatos fejlődési igény, önképzés
  • csapatszellem, felelősségteljes, rendszerszintű gondolkodás
  • preciz munkavégzés, hatékony problémamegoldó készség
  • angol nyelvismeret

Előny

  • CAPM, PMP, ITIL minősítések
  • Jira Issue & Project Tracking rendszer ismerete
  • IT infrastruktúra és/vagy fejlesztési projektek ismerete
  • IdM alapfogalmak ismerete
  • Háromrétegű Java webalkalmazások, Linux rendszerek ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete (SCRUM)
  • határozott fellépés, higgadt gondolkodásmód, magabiztos, megoldás orientált személyiség
  • pörgős fiatalos attitűd, terhelhetőség, stressz-tűrés