Projekt Koordinátor

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 4, szerda Azonosító: 1775

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Projektvezetők támogatása a projektcélok eléréséhez kapcsolódó szervezői és szakmai feladatokban
  • A projektfeladatok lebonyolításának nyomon követése például új szolgáltatások (mint Microsoft Office 365) implementációs projektjei, vagy központi Office kommunikációs szolgáltatások újabb verzióra történő migrálásának projektjei
  • Projekt-meetingek szervezése, moderálása, jegyzőkönyvezése. Ehhez kapcsolódó feladatok nyomon követése, költségterv készítése, határidők tervezése, a projekt ún. Quality gate-jeinek előkészítése
  • Dokumentációk, prezentációk, javaslatok elkészítése Excelben és PowerPoint-ban
  • Együttműködés a folyamatok elemzésében és optimalizálásában
  • A projekt dokumentációjának naprakészen tartása az ECS Sharepoint-on

Elvárások

  • Többéves tapasztalat IT Shared Service környezetben
  • MS Office (főként Outlook, PowerPoint és Excel) alapos ismerete, mely segíti a projekteredmények hatékony feldolgozását és prezentálását a management felé
  • Erős, folyékony angol és németnyelvtudás írásban és szóban (B2/C1)
  • Terhelhetőség és csapatjátékosság
  • Hajlandóság és virtuális csapatokkal való együttműködésre, interkulturális kompetencia
  • Nagyfokú kezdeményezőkészség és önállóság
  • Hazai és nemzetközi szintű projektek iránti érdeklődés
  • Utazási hajlandóság Németországba és Magyarországon belül, adott projekttől függően
  • Erős kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • Szívesen bánsz a számokkal
  • Kitartó munkavégzés
  • Céltudatosság

Előnyök

  • IT projektekben és projektmenedzsmentben (PMI alapján) szerzett tapasztalat és szaktudás
  • Microsoft szolgáltatások és a Cloud technológia ismerete
  • Az IT Szolgáltatásmenedzsment ismerete az ITIL mentén
  • Projektmenedzsment, kontrolling vagy adminisztráció területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet