Project Manager/Test Manager (Budapest)

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 15, hétfő Azonosító: 1684-1

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok

  • Tesztek tervezése és irányítása (határidők tartása, költségek és büdzsé felügyelete)
  • Tesztprofilok és tesztkoncepciók készítése
  • Tesztesetek készítésének a koordinálása
  • Tesztelési folyamat és tesztelési erőforrások koordinálása
  • Deviation management, ide értve a köztes és végső eredményeket
  • Tesztspecifikus státuszok, riportok és záró riportok készítése
  • Tesztspecifikus kockázat menedzsment (Kockázati-tábla és feladatok készítése)
  • Workshopok vezetése

Elvárások

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat ( IT projekt menedzser/ Teszt menedzser)
  • Folyékony német nyelvtudás és alap angol
  • Versenyképes IT tudás
  • Proaktív és megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs készségek

Előnyök

  • ISTQB Foundation Certification
  • Project Management és ITIL Certifications
  • Teszt menedzsment tool-ok ismerete (e.g., AR, JIRA)

Amit ajánlunk

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet