Project Manager

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 6, kedd Azonosító: 2014

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat IT nemzetközi projektjeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol ÉS kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év informatikai projektektapasztalat nemzetközi környezetben
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen
  • Erkölcsi bizonyítvány