Project Leader

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 12, kedd Azonosító: 1871

Partnerünk autóipari fejlesztések területén kiemelkedő multinacionális vállalat, mely komplex autóipari termékek fejlesztését végzi szoftver és a hardver oldalon egyaránt. Budapesti csapatába keresünk Projekt vezető kollégát.

Munkakör:
Vezető
Budapest

Feladatok

  • - A vezető autóipari termékek fejlesztési tevékenységeinek összehangolása
  • - Nemzetközi és interdiszciplináris projektcsoportok létrehozása (pl . fejlesztés, gyártás, értékesítés, minőségbiztosítás stb.)
  • - Kis- és közepes méretű fejlesztési projektek kezelése
  • - Nemzetközi ügyfelek támogatása a tervezéstől a sorozatgyártásig
  • - Beszerzési folyamatok technikai oldalának kezelése

Elvárások

  • - Mechatronikai, gépészeti vagy villamosmérnöki területen szerzett diploma (BSc, MSc)
  • - Önálló munkavégzés és csapatban való részvétel
  • - Képességek koordinálása és a feladatok rugalmas kezelésére való képesség
  • -Projekt vezetői tapasztalat
  • - Ügyfélorientáltság
  • - Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás

Előnyök

  • - Német nyelvtudás
  • - Autóipar területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Parkolási lehetőség