Product Owner

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 6, szerda Azonosító: 1860

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Product Owner pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A jövő internet bankjának építésében, a bank digitális transzformációjában való részvételre
  • A bankkal együtt belépni az API Economy világába
  • Zöldmezős fejlesztési projektben való részvételre
  • Scrum módszertan szerinti munkavégzésre fiatal, dinamikus csapatban
  • Az Üzlet képviseletére a megvalósító csapat felé
  • A csapat képviseletére az Üzleti területek felé
  • Angol írásbeli és szóbeli kommunikációra a külföldi projekttagokkal

Csatlakozz, amennyiben

  • Rendelkezzel technológiai és üzleti ismeretekkel egyaránt
  • Aktívan részt veszel a User Story-k készítésében, a backlog menedzsmentjében
  • Folyamatosan együtt működsz a megvalósító csapattal a részletek kidolgozásában
  • Hatékonyan mutatod be a csapat eredményeit a demo-n a megrendelő területeknek
  • Otthonosan mozogsz a SOAP, a REST, az XML, a JSON és kapcsolódó technológiák és eszközök világában
  • Gyakorlattal rendelkezel az API-k építőköveinek (interfész definíciók, mapping-ek, stb.) tervezésében, szervezésében
  • Minimum 3+ év elemzői, rendszerszervezői, vagy PO tapasztalattal rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Minőségi, precíz munkavégzés jellemez
  • Angol nyelvtudásod legalább középszintű.

Előnyt jelent

  • Banki IT tapasztalat
  • Internetbanki fejlesztéssel kapcsolatos projektrészvétel
  • Elemzési módszertanok, priorizációs technikák ismerete
  • Agilis (főként Scrum) módszertanok ismerete
  • Product Owner certificate
  • Issue Tracking rendszerek (pl. Jira, YouTrack, stb.) ismerete, tapasztalat velük kapcsolatban.