Process Automation Developer (C#) – Digital Audit Center

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 10, szerda Azonosító: 1673

Budapesti patnerünk úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat (big data) elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során. Magyarországon felállították, és folyamatosan bővítik a jelenleg 40 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központjukat (DAC), amely számos automatizált audit tesztet és elemzést végez könyvvizsgálataik szerves részeként. A saját fejlesztésű automatizált digitális audit-eszközeik lehetővé teszik nagy volumenű adatállományok rövid idő alatt történő feldolgozását, melyek hagyományos módszerekkel nem elérhető eredményt hoznak. Ebbe a bővülő csapatukba keresünk most új, lelkes kollégákat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Amivel várunk:

  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztás
  • Hosszú távú lehetőség

Főbb feladatok:

  • Részvétel a pénzügyi auditokban
  • Részvétel az automatizálási projektekben (C# programozás)
  • Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában
  • A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével

Elvárások:

  • C# fejlesztői tapasztalat
  • Programozói ismeretek
  • Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
  • Pontosság, határozottság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
  • Középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • Erős MS Office Excel ismeretek

Előny:

  • C# excel VSTO add-in ismeret
  • MS SQL Serverrel kapcsolatos munkatapasztalat