Pályázati Project Manager

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 3, csütörtök Azonosító: 2064-2

A szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, megoldásainkat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleink. Jelentkezz hozzánk! Mint Pályázati Project Manager felelős lennél pályázatok írásáért és azok megvalósulásáért, azaz képviselnéd az üzleti igényeket nagyvállalati ügyfeleink egyedi szoftver fejlesztési projektjeiben, miközben napi szinten együttműködnél egy igazán agilis csapattal.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Pályázati dokumentációk készítése
  • Elnyert pályázatokat menedzselése
  • A cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztő csapatot, a Scrum Masterrel karöltve napi szintű támogatása és segítése a legoptimálisabb eredmény elérésében.
  • Megérteni és felmérni a valós üzleti folyamatokat.
  • Folyamatos kapcsolatartás az ügyféllel, informálódni a projekt menetével, és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban.

Elvárások

  • Tapasztalat
  • oPályázatírásban
  • oPályázatok menedzselésében és/vagy adminisztrációjában
  • oProject Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben
  • Agilis és Scrum keretrendszerek ismerete
  • Szoftverfejlesztésben való jártasság (legalább minimális szintű fejlesztői tudást)
  • Angol nyelvtudás (mert vannak külföldi ügyfeleink)
  • Tudni, mi a cél, hova kell a terméket eljuttatni
  • Jártasság a priorizálásban

Előnyök

  • Tapasztalat termékfejlesztésben, és a cél egy igazán ütős szoftver létrehozása.
  • Scrum Master / Product Owner / Project Manager certificate.
  • Tapasztalat Business Analyst munkakörben
  • Atlassian JIRA és a Confluence.

Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívások
  • Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Lehetőség a különböző technológiák használatába (fejlesztőink széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkeznek)