Oracle fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest III. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 23, péntek Azonosító: 1762

Informatikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Feladatok

  • Nemzetközi banki ügyfelek Oracle alapú rendszereinek tervezése
  • Rendszerek fejlesztése
  • Lefejlesztett szoftverek tesztelésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Legalább egy éves Oracle - PL/SQL fejlesztési területen eltöltött tapasztalat
  • Angol nyelvtudás - írásban és olvasásban
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előnyök

  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek
  • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Java komponensek, szolgáltatások ismerete, illetve fejlesztési tapasztalat
  • Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat
  • Banki tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Kiváló irodai környezet, barátságos, bizalom alapú, nyugodt légkör
  • Laptop, mobiltelefon
  • Tovább fejlődési tervek támogatása, szakmai tréningek
  • Csapatépítők, közös bulik
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, étkezési támogatás
  • Kávé J