Online Marketing Specialista

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 6, szerda Azonosító: 2169

Ügyfelünk egy csaknem két évtizede eredményesen működő informatikai fókuszú vállalkozás, akinek csapatába keresünk határozatlan időre Online Marketing Specialistát. A munkakör fő célja a szervezet webes értékesítési csatornájának támogatása, marketing-kommunikációs kampányainak tervezése és koordinációja adott üzletág szolgáltatáskörére vonatkozóan.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Google termékek napi szintű használata (Adwords, Analytics, Search Console, Tag manager)
  • Céges weboldal folyamatos optimalizálása, tartalomfrissítés
  • Közösségi média jelenlét felépítése és menedzselése (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Látogatói adatok elemzése
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal, együttműködés társosztályokkal
  • Marketing kampányok támogatása (PPC és nem PPC alapú kampányok egyaránt)
  • Hírlevelek kiküldése

Elvárások

  • Hasonló feladatkörben szerzett, legalább 2-3 év tapasztalat
  • HTML ismeretek
  • CMS rendszerismeret (előny ennek a kettőnek az ismerete Drupal, Typo 3)
  • AdWords ismeretek
  • Analitcs alapismeretek
  • Grafikai alapismeretek
  • Bsc vagy Msc diploma (ideális esetben Marketing)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jól tudsz csapatban dolgozni, együttműködni másokkal

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai kihívásokkal nézhetsz szembe és fejlődhetsz
  • Olyan csapat vagyunk, ahol mindenki ötlete, véleménye számít
  • Családias, közvetlen légkörben végezzük a feladatainkat
  • Nálunk nem sérül a munka-magánélet egyensúlya, mert tudjuk, hogy a motivációnkat csak így nem veszíthetjük el
  • Finom kávé, gyümölcsnap, céges reggeli és sok közös programlehetőség vár Rád