.NET Fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 január 7, hétfő Azonosító: 2083

Új kollegát keresünk nemzetközi cégünkhöz .NET pozícióba! Multinacionális cég, jó hangulat és folyamatos fejlődés vár nálunk, mindegy, hogy kezdő vagy tapsztalt fejlesztő vagy, nálunk megtalálhatod a számításaidat! Modern informatikai megoldások, változatos, kihívást jelentő feladatok!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati, statisztikai és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • A szervezet részéről felmerülő belső fejlesztési igények elemzése és a megoldásokban való részvétel
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása.
  • Egyéb IT projektben való részvétel.

Elvárások

  • jártasság Microsoft.NET keretrendszerre történő fejlesztésben
  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat Visual Basic és C# nyelvek valamelyikében
  • SQL ismeretek (MSSQL, PostgreSQL)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • XML, XSD
  • HTML, Javascript
  • Ugyanígy előny a felsőfokú szakmai (informatikai, programozó) végzettség, illetve az IT területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • változatos, kihívást jelentő munkakör, új ötleteket támogató csapat
  • versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • céges busz munkába járáshoz (Boráros térről)
  • éves cafeteria
  • heti 1 nap homeoffice lehetőség