.Net fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 30, péntek Azonosító: 2024

Online fizetési megoldásokkal foglalkozó partnercégünk számára keresünk .Net fejlesztő kollégákat, modern pénzügyi rendszerük külföldi terjeszkedéséhez.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok:

  • Webes pénzügyi szoftver fejlesztése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év tapasztalat az alábbi technológiák terén
  • C#
  • ASP.NET
  • MVC
  • Web API
  • SQL
  • Entity Framework

Amit ajánlunk:

  • modern irodai környezet
  • szuper, fiatalos csapat
  • nyugodt légkör
  • home office lehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • szakmai tréningek
  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria