.NET fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 7, szerda Azonosító: 1993

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Globális rendszerek fejlesztésében és bevezetésében vesz részt
  • CRM, DWH, ESB, platform független mobil technológiákat alkalmaz
  • CLOUD alapú rendszert integrál
  • rendszerek integrációját fejleszti .NET környezetben
  • együttműködik a rendszerelemzőkkel, tesztelőkkel, és architectekkel
  • agilis projektekben vesz részt.

Elvárások

  • gyors tanulási és jó kommunikációs készség
  • proaktivitás
  • képesség az eredményes munkavégzésre önállóan és csapatban egyaránt
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • agilis szoftverfejlesztési technikák, illetve agilis projektmenedzselési módszerek iránti érdeklődés
  • analitikus gondolkodásmód
  • angol nyelvtudás
  • MS környezet ismerete (IIS, Windows Server, MS SQL Server, .NET Framework)
  • HTML5, CSS, Javascript
  • SQL, MSSQL

Előnyök

  • Angular, ReactJS
  • ES6, SCSS, TypeScript, .NET Core
  • Visual Studio 2017, Visual Studio Code, Android Studio
  • pPotofgold, iddqd, idkfa
  • TSQL, SSMS
  • TFS, NuGet.

Amit ajánlunk

  • Stabil munkahely (magyar és nemzetközi szakmai jelenlét)
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • rendszeres kapcsolat külföldi kollégákkal
  • változatos, önálló feladatok, folyamatos új kihívások
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • heti egy nap home office lehetőség
  • professzionális, modern irodai környezet
  • fiatalos, nyitott, jó hangulatú csapat.