.NET Fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 20, kedd Azonosító: 1755

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Globális IT rendszerek fejlesztésében és bevezetésében vesz részt;
  • CRM, DWH, ESB, platform független mobil technológiákat alkalmaz;
  • CLOUD alapú rendszert integrál;
  • Rendszerek integrációját fejleszti .NET környezetben;
  • Együttműködik a rendszerelemzőkkel, tesztelőkkel, és architectekkel;
  • Agilis projektekben vesz részt.

Elvárások

  • MS környezet ismerete (IIS, Windows Server, MS SQL Server, .NET Framework);
  • HTML5, CSS, Javascript;
  • SQL, MSSQL;
  • WCF, Web API, OData;
  • Entity Framework, Linq.
  • Gyors tanulási készség, jó kommunikációs képesség;
  • Saját munkájára igényes, pozitív, proaktív, személyiség;
  • Képesség az eredményes munkavégzésre önállóan és csapatban egyaránt;
  • Terhelhetőség, együttműködés, rugalmasság;
  • Agilis szoftverfejlesztési technikák, illetve agilis projektmenedzselési módszerek iránti érdeklődés;
  • Analitikus gondolkodásmód;

Előnyök

  • Angular, ReactJS;
  • ES6, SCSS, TypeScript, .NET Core;
  • Visual Studio 2017, Visual Studio Code, Android Studio;pPotofgold, iddqd, idkfa;
  • TSQL, SSMS;
  • TFS, NuGet.