Nemzetközi pénzügyi kontroller – német nyelvtudással

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 március 12, hétfő Azonosító: 1751

Budapesti munkavégzésse, IT pénzügyi kontrollert keresünk partnerünk szoftverfejlesztési projektjeiért felelős pénzügyi csapátba napi operatív kontrolleri feladatok ellátására. VIRTUÁLIS MUNKAVÉGZÉS lehetséges Szegedről, Pécsről vagy Debrecenből.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Hó végi / év végi zárási folyamatok támogatása
  • Riportolási és ellenőrzési feladatok
  • Terv - tény elemézs, az eltérések tisztázása az üzleti csapattal
  • Eltérések és/vagy problémák feltárása és tisztázása
  • Költségstruktúra-elemzés készítése
  • Havi értekezletek előkészítése. Havi és éves jelentések készítése
  • Szoros együttműködés más pénzügyi területekkel és az üzleti oldallal

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, üzleti adminisztráció / közgazdaságtan területen
  • Minimum három év tapasztalat pénzügyi controllerként, IT terület előny
  • Főkönyvi feladatokkal és hó végi / év végi zárással kapcsolatos tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek, valamint kontrolling folyamatok és eljárások ismerete
  • Jó problémamegoldó, analitikai, technikai, informatikai és numerikus képességek
  • SAP FI modul felhasználói szintű ismerete
  • Haladó MS-Office ismeretek (Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Hajlandóság virtuális teamben való munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság különösen a kezdeti, képzési időszakban
  • Német: tárgyalási szint
  • Angol: társalgási szint