MS SQL BI fejlesztő

Adattárház, BI fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 17, kedd Azonosító: 1782

Megbízónk kb 40-50 fős startup cég, akik agrárinformatikai, térinformatikai megoldásokon dolgoznak.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Adattárház, BI fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Microsoft SQL alapú fejlesztések tervezése és kivitelezése
  • Adattárházi folyamatok és riportok tervezése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SSIS, SSAS, SSRS mély alapos ismerete
  • Transact-SQL fejlesztői tapasztalat
  • Adattárház tervezői/fejlesztői/hangolói ismeretek
  • Adattárház modellezési ismeretek, tervező eszközök ismerete
  • Vállalati Sharepoint BI portal fejlesztői tapasztalat
  • BI eszközök naprakész ismerete

Előnyök

  • Tableau ismerete
  • Microsoft end-user BI megoldások ismerete
  • agrárinformatikai tapasztalat