Minőségbiztosító (Tesztkoordinátor)

Tesztelő Budapest 15.kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 19, péntek Azonosító: 1694

Munkakör:
Tesztelő
Munkavégzés helye:
Budapest 15.kerület

Mi lesz a feladatod:

  • A megvalósításért felelős csapat tagjaként feladatod lesz az elkészült módosítások tesztelésének megtervezése, a tesztelési feladatok előkészítése és a tesztek végrehajtásának koordinálása. Felügyeleted alá tartozik az tesztelés során talált hibák kezelésének folyamata.
  • A végrehajtott tesztek eredményeit folyamatosan figyelemmel kíséred, azokról tájékoztatást nyújtasz az érintett munkatársak számára.
  • A sikeres tesztek elvégzését követően megtervezed és felügyeled a fejlesztések üzembe helyezésének folyamatát.
  • A területen nemzetközi projektben való részvétel, időszakos külföldi munkavégzéssel szükséges.

Elvárások

  • szakirányon szereztél felsőfokú végzettséget,
  • tisztában vagy a fő tesztelési módszertanokkal és tesztelési fogalmakkal,
  • többéves tesztelési és teszt koordinálási tapasztalattal rendelkezel,
  • ismereteid vannak a tesztmenedzsment és hibamenedzsment rendszerek
  • működéséről és használatáról (HP ALM, Jira),
  • elkötelezettséget érzel a minőség iránt,
  • kommunikációképes írásbeli és szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel,
  • csapatjátékosként szívesen vennél részt a közös célok megvalósításában.