Manuális tesztelő banki területre

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 2052

Manuális tesztelőt keresünk banki ügyfelünk számára, hosszú távra. Előnyt jelent -banki tapasztalat -hitelezés, számvitel, fizetési műveletek háttértudás Freelancerek, contractorok jelentkezését is várjuk!

Munkakör:
Tesztelő

Hasonló állásajánlatok

Tesztelő

Freelance Manuális tesztelő

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Manuális szoftvertesztelő

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Release manager

Munkavégzés helye Budapest
Tesztelő

Test Engineer

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20