Manuális Tesztelő

Tesztelő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 január 15, hétfő Azonosító: 1685

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Manuális tesztelő pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Tesztelő
Budapest

Feladatok:

  • Banki informatikai rendszerek funkcionális tesztelése
  • Tesztesetek készítése tesztelési technikák alapján
  • Tesztek végrehajtása, hibák kezelése
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Kapcsolattartása az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, alapszintű SQL ismeret
  • Legalább egy tesztmenedzsment eszköz, illetve hibakövető rendszer ismerete
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Analitikus, logikus gondolkodás
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Probléma megoldási képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitás tűrés
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • ISTQB Foundation Level vizsga
  • HP Quality Center ismerete, abban szerzett tapasztalat
  • Hibakövető rendszerek ismerete