Linux rendszermérnök

Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 9, csütörtök Azonosító: 1947

Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs szolgáltatója számára keresünk Linux rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető, Rendszermérnők
Budapest

Feladatok

  • Belső és külsős ügyfelek által használt alkalmazásokkal kapcsolatos projektek műszaki koordinációja
  • Alkalmazások L2 szintű támogatása
  • Magas szintű incidensek kezelése
  • Oktatások tartása és utókövetése, dokumentálás az L1 rendszeradminisztrátor szint számára
  • ITIL irányelvek szerinti működés, megoldási és kontroll folyamatok napi szintű alkalmazása
  • Dokumentációk frissítése.

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Üzemeltetési tapasztalat Linux/Unix szerver platformon
  • Ismertebb Linux alkalmazások üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Próbaidőt követően heti 2 nap home office
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Korlátlan mobil csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet.