Linux rendszergazda

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 november 21, kedd Azonosító: 1635

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok:

  • SuSe Linux szevereek üzemeltetése, XEN és Vmware virtuálizált környezetben
  • Unix alapú alkalmazások üzemeltetése
  • Új renszerek megtervezése, kiépítése és bevezetése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Linux operációs renszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Apache web szerver és Tomcat, Jboss Java alkalmazás szerver ismeret
  • Shell és/vagy python programozási tapasztalat
  • Linux szerver üzemeltetése XEN vagy VMware virtualizációval
  • Novell eDirectory ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás