Könyvelő

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 18, hétfő Azonosító: 2195

Ügyfelünk a magyar és közép-kelet-európai piac egyik legnagyobb prémium termékekkel foglalkozó kereskedelmi cége, mely több, mint 10 éve dinamikusan fejlődik, növekszik.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Bejövő számlák könyvelése
  • KSH, MNB riportok elkészítése
  • Bolti forgalom, készpénzmozgás ellenőrzése
  • Utalások rögzítése
  • Havi zárásban való aktív közreműködés
  • Technikai számlák egyenlegének egyeztetése
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Egymás helyettesítése

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves munkatapasztalat hasonló pozícióban
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Irodai számítógépes programok ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Az angol nyelv használata előny, de nem feltétel

Amit a cég kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények
  • Motiváló környezet
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Munkavégzés helye Budapest, 3. kerület