Rendszerüzemeltető (Microsoft)

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 május 2, szerda Azonosító: 1810

Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres rendszerüzemeltető munkatársat outsource szolgáltatásban való munkavégzésre.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • MS Windows Server 2008/2012/2016 szolgáltatások adminisztrációja, telepítése
  • MS IIS 7 és 8 adminisztrációja, telepítése
  • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Heti, havi riportok előállítása
  • A rendszer nemzetközi standardok mentén történő üzemeltetése, az SLA szintek biztosítása
  • Közreműködés a rendszer mentésében, visszatöltési tesztek elvégzése
  • Incidensek megoldása
  • Változáskezelés végrehajtása
  • Projektekben részvétel
  • Tesztelésében való részvétel
  • Dokumentáció készítés
  • Együttműködés a szolgáltatás vezetővel (SDM)

Elvárások

  • Minimálisan elvárt főiskolai vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft kliens oldali szoftverek ismerete (Windows XP, Windows 7, Windows 8, 8.1 és 10,MS Office alkalmazások)
  • Microsoft Active Directory és Exchange tapasztalat
  • ITIL ismeret
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

  • MS SQL és SharePoint rendszergazdai ismeret
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (VMware)
  • O365 tapasztalat
  • Alapszintű Power Shell ismeretek
  • Hardver infrastruktúra üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft minősítések
  • Jó kommunikációs képesség
  • Konstruktív hozzáállás

Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Inspiráló, emberközpontú környezet
  • Versenyképes juttatások