Sales executive

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 szeptember 22, péntek Azonosító: 1520

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Ha szeretnél vidám, fiatalos csapatban, inspiráló és modern környezetben dolgozni, jelentkezz! Magyarországon és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Munkakör:
Egyéb
Budapest

ÚJ KOLLÉGÁNK TEENDŐI:

  • Részvétel középtávú értékesítési stratégia és értékesítési terv készítésében
  • Árazási struktúra- és folyamat kialakítása
  • Vevőprofitabilitás tervezés, monitoring
  • Ügyfelek akvizíciója (social selling és cold calling módszerekkel is) és folyamatos kapcsolattartás
  • Cégünk social selling indexének folyamatos javítása
  • CRM rendszer karbantartása a vevőkörön belül
  • Megjelenés az IT cégek részére szervezett workshopokon, meetupokon, szakmai tartalmak gyártása
  • Szolgáltatásfejlesztéshez javaslatok tétele
  • Egyedi konstrukciók, modellek, vevői együttműködések kialakítása, szerződéses dokumentációik javaslati szintre emelése, majd kivitelezése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Megrendelések továbbítása a toborzási csapat felé
  • Az Ügyféllel való rendszeres kapcsolattartás: esetleges bővítési igényeik felmérése; egyéb releváns, ügyletet érintő kérdések megválaszolásában való támogatás, cégen belüli menedzselése; vevőlojalitás mérés, utókövetés

TÉGED KERESÜNK, HOGYHA:

  • B2B üzletkötői vagy Key account manageri tapasztalattal rendelkezel (preferált iparágak: IT, bankszektor, telekommunikáció)
  • 2-3 éves értékesítési tapasztalatod van
  • A bizalomépítés könnyen megy számodra, köszönhetően az empátiádnak és a jó kommunikációs készségednek
  • Nyitott vagy a világra, az emberi kapcsolatok kialakításában élen jársz és gyorsan átlátod a vevői igényeket
  • Fiatal, dinamikus személyiség vagy, akinek fontosak az eredmények
  • A "megoldok mindent" attitűd jellemző rád
  • Híres vagy a közösségi média ismeretedről.

ELŐNYT JELENT:

  • Linkedin, Linkedin Sales Navigator ismeret
  • Informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés az IT világa iránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Összeszokott, sikeres, vidám csapat
  • Folyamatos képzések
  • Versenyképes juttatás
  • Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett továbbra is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk, ezért Benned is hosszú távon gondolkodunk!