Kereskedelmi asszisztens

Egyéb Budapest XI. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 március 29, péntek Azonosító: 2108

A világ egyik vezető rendszer integrációval foglalkozó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársat, kereskedelmi asszisztens és irodavezető pozícióba.

Munkakör:
Egyéb
Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Feladatok

  • Az értékesítés munkájának támogatása,
  • Bejövő megrendelések feldolgozása, ajánlatok összekészítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Irodaszerek rendelése,
  • Irodával kapcsolatos egyéb feladatok ellátása.

Elvárások

  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete,
  • Kereskedelmi asszisztensi vagy irodavezetői területen szerzett tapasztalat,
  • Középfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás, írás olvasás szintjén.

Előnyök

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.

Amit ajánlunk

  • Jó hangulatú, összetartó csapat,
  • Hosszú távú perspektíva,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Cafeteria rendszer.