Junior/Senior Folyamatautomatizálás-tanácsadó

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 június 6, szerda Azonosító: 1858-3

Kiszámítatható karrierutat, valamint kiemelkedő szakmai fejlődési feltételeket biztosító nemzetközi partnerünk XIII. kerületi irodájába keresünk junior, illetve senior folyamautomatizálás-tanácsadókat az alábbi feltételekkel és feladatokkal

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Főbb feladatok

  • Részvétel folyamatelemzési, fejlesztési és automatizálási munkákban
  • Részvétel Process Robotics jellegű munkákban (Point-to-Point Automation, Robotic Process Automation, Robotic Desktop Automation, Enhanced Process Automation stb.), automatizálási megoldások fejlesztésének és tesztelésének tervezésében, szervezésében, ellenőrzésében. Technikai dokumentációk készítése
  • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartás
  • Értékesítési lehetőségek megtalálása
  • A projekt menedzserek munkájának támogatása, a projektekhez kapcsolódó tervezési, szervezési, ellenőrzési, riportálási feladatok támogatása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben legalább 2-3 év tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai és közgazdasági területeken a pozíció betöltésének nem feltétele az informatikai végzettség, azonban a megfelelő jelölt erős informatikai érdeklődéssel rendelkezik
  • Üzleti folyamatok ismerete
  • Erős analizáló és szintetizáló készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás
  • Pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában
  • Jó csapatjátékos
  • Kisebb csapatok (2-3 fő) irányításában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök

  • Programozási készségek előnyt jelentenek
  • Folyamat/ minőségbiztosítási módszertanok (pl. Six Sigma) ismerete

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kihívásokkal teli munka egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség