Junior Sharepoint fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 2, kedd Azonosító: 2215

Ügyfelünk irodatechnikai megoldásokkal és IT szolgáltatásokkal foglalkozik - utóbbival a vállalati tartalom- és dokumentumkezelést érintő folyamatokat célozza meg. Számukra keresünk Junior Sharepoint Fejlesztő pozícióba új kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Microsoft Sharepoint alapú rendszerek fejlesztése üzleti igények alapján, specifikáció szerint
  • Üzletmenetet támogató workflow-k, űrlapok fejlesztése, workflow editorok használatával (Sharepoint Designer, Nintex, MS Flow)
  • Szakmai támogatás specifikációk elkészítéséhez
  • Meglévő megoldások továbbfejlesztése, támogatása

Ideális pályázó vagy, ha

  • Műszaki beállítottságú vagy, és rendelkezel programozói, analitikus szemléletmóddal
  • Ügyfélközpontú hozzáállás jellemez
  • Szeretsz kreatívan gondolkodni, fontos számodra a folyamatos fejlődés
  • Örömmel dolgozol csapatban, de önállóan is megállod a helyed
  • Erős középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Minimum középfokú végzettséged van informatikai vagy közgazdasági területen

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Sharepoint adatstruktúrák és funkciók ismerete
  • Sharepoint telepítése ismeretek
  • Sharepoint fejlesztői vagy üzemeltetői területen szerzett ismeret
  • MS Flow vagy Designer ismeret, tapasztalat (2013-as Workflow-k ismerete)
  • 3rd party Workflow motorok ismerete
  • Windows platform átfogó ismerete
  • Microsoft minősítés

Miért válaszd ügyfelünket

  • Mert dinamikusan fejlődő iparágban dolgozhatsz
  • Mert egy sikeres vállalat nemzetközi hátterét kínálják munkakörnyezetként, egy összetartó, támogató csapat érékes tagja lehetsz
  • Mert értékelik ötleteidet, javaslataidat és elismerik munkatársaik teljesítményét és lojalitását