Junior rendszertámogató

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 10, péntek Azonosító: 1949

Biztosítás területén jelenlévő partnercégünk számára keresünk Junior rendszertámogató pozícióba munkatársat.

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Feladatok:

  • a biztosítástechnikai adminisztrációs rendszerhez kapcsolódó munkafolyamatok elemzése, javaslatok készítése
  • felhasználók támogatása a tesztelési és egyéb folyamatokban
  • felhasználók által jelentett hibajelentések felülvizsgálata
  • a rendszerből készített statisztikák folyamatos karbantartása
  • oktatás, és a kapcsolódó oktatási anyagok elkészítése
  • projektekhez kapcsolódó koordinációs, adminisztrációs feladatok ellátása
  • aktív kapcsolattartás a bécsi központtal futó projektekhez kapcsolódó kérdésekben

Elvárások:

  • biztosítási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • informatikai érdeklődés
  • SQL lekérdezési alapismeretek
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • terhelhetőség
  • csapatszellem

Előnyök:

  • biztosítónál informatikai területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • fiatalos, jó hangulatú csapat