Junior PHP fejlesztő

PHP fejlesztő VIII. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2017 december 4, hétfő Azonosító: 1645

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
PHP fejlesztő
Munkavégzés helye:
VIII. kerület

Feladatok

  • a biztosító rendszereinek fejlesztése, integrációja
  • programkód tervezés, kódszintű dokumentálás, csoportos kód-áttekintés, ellenőrzés
  • szakmai kapcsolattartás az IT és az IT által delegált külsős rendszerszervező munkatársakkal, illetve az üzleti területek munkatársaival a fejlesztési feladatok egyes fázisaiban
  • a technikai fejlődés folyamatos nyomon követésével a felmerült szoftverfejlesztési kérdésekre javaslatok előterjesztése. A javasolt szoftvertechnikai megoldások életképességének kísérletekkel, próba fejlesztésekkel történő alátámasztása.
  • műszaki tervdokumentáció (architektúra, magas/alacsony szintű rendszerterv), tesztelési, üzembe állítási, üzemeltetési, esetenként felhasználói dokumentáció készítése
  • fejlesztői egységteszt, integrációs teszt tervezése, végrehajtása, kiértékelése, felhasználói teszt támogatása

Elvárások

  • programozási, programfejlesztési ismeretek
  • adatbázis rendszer ismeretek
  • gyakorlati tapasztalat és jártasság objektumorientált fejlesztésben
  • relációs adatbázis ismeret
  • angol nyelvismeret írásban és szóban.
  • korszerű objektumorientált nyelv, PHP, MSSQL, MySQL, .net, SQL

Előnyök

  • Felsőfokú programozói végzettség
  • 2-3 éves fejlesztői tapasztalat
  • tárgyalásszintű angol nyelvismeret

Amit ajánlunk

  • stabil nemzetközi vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség, kihívások.
  • összetartó, vidám csapat.
  • fix bérezés, cafeteria