Junior IT security expert

IT biztonság szakértő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 augusztus 2, csütörtök Azonosító: 1937

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
IT biztonság szakértő
Budapest

Feladatok

  • Informatikai kontroll vizsgálatok (kialakítás és működési hatékonyság szempontjából), kockázatelemzések és más informatikai tanácsadási projektekben való részvétel
  • Változatos IT biztonsági tanácsadási projektekben való részvétel (információbiztonsági érettség felmérése, stratégia kialakítása, szabályzatok készítése projektek információbiztonsági minőségbiztosítása)
  • Információbiztonsági megoldások (jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer, stb.) bevezetési projektekben részvétel

Elvárások

  • Főiskolai végzettség gazdaságinformatikus vagy informatikai területen
  • 1-2 év szakmai tapasztalat információbiztonság területén
  • Információbiztonsági rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat (pl. jogosultságkezelő, adatszivárgás megelőző, naplóelemző rendszer)
  • Igény a folyamatos tanulásra és személyes fejlődésre
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás, agilitás

Előnyök

  • SAP ismeret
  • Pénzügyi szektorban jártasság
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Személyre szabottan támogatják szakmai és személyes fejlődésed
  • Jól definiált, gyorsan elérhető, teljesítményalapú előrelépési lehetőségek
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag (cafeteria és bónusz)
  • Színvonalas munkakörnyezet Budapest szívében