Junior Devops mérnök

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 7, péntek Azonosító: 2043-1

Partnerünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Céljuk, hogy ebben a tevékenységben Magyarország elsőszámú informatikai szállítója legyenek. Ügyfeleik elsősorban nemzetközi hátterű telekommunikációs, pénzintézeti és média szektor nagyvállalatai. Csapatukba most Junior DevOps mérnököket keresnek!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Szoftver fejlesztési és szállítási láncok (CI/CD) tervezése, építése és támogatása
  • Konténer (Docker) alapú szoftver környezet tervezési és megvalósítási feladatai
  • Privát felhő alapú rendszerek (Openshift, Kubernetes) tervezési és építési feladatai

Téged keresünk, ha...

  • Van, vagy folyamatban van a felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettséged
  • Ismered az UNIX operációs rendszert
  • Vannak már alapszintű scriptelési és szoftver fejlesztési ismereteid
  • Gyorsan tanulsz és nyitott vagy az új technológiák alapos, professzionális szinten való megismerésére

Képességek

    Amit a cég kínál

    • Lehetőséged lesz korszerű enterprise technológiák megismerésére és alkalmazására
    • Támogatjuk a folyamatos szakmai fejlődésed
    • Szenior kollégák fognak fog támogatni a betanulás során
    • Jó csapat tagja lehetsz
    • Modern irodai környezetben dolgozhatsz