Jelentéskészítő

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 26, csütörtök Azonosító: 1807

Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk csapatába jelentéskészítő munkatársat keresünk.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • egy szakosított hitelintézet adatszolgáltatásának készítése és beküldése a hatóságok részére (MNB, KSH, OBA, MÁK, NGM)
  • az új Európai Bankhatóság által bevezetett adatszolgáltatásban való részvétel (CRD, CRR alapján készítendő COREP, FINREP)
  • havi mérleg és eredménykimutatás összeállítása
  • tulajdonosi jelentéskészítésben történő részvétel
  • IFRS alapú konszolidált jelentés elkészítésében részvétel
  • mérleg és eredménykimutatás sémák létrehozása, karbantartása a főkönyvi rendszerben

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi pénzügyi / közgazdasági végzettség, továbbá informatikai ismeretek (Access, Excel)
  • szakmai gyakorlat hatósági jelentések elkészítésében
  • középfokú aktív német nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság
  • rendszerszemlélet és jó logikai képesség
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés, csapatjátékos attitűd
  • pontos, igényes munkavégzés

Előny

  • banki ismeretek
  • IFRS, konszolidációs szaktudás
  • CRD, CRR szaktudás
  • jelentéskészítési rendszerek, könyvelési rendszerek ismerete

Amit a cég kínál

  • az MNB által évek óta a legjobb adatszolgáltatási minősítést elnyerő csapat
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • színes munkakörnyezet Budapest belvárosában
  • barátságos légkör egy összetartó csapatban
  • lehetőség 6 órás munkavégzésre