Java/JEE fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 február 20, kedd Azonosító: 1727

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba: JEE fejlesztőt keresünk JAVA háttérrel, hosszú távú csapatmunkára.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Dinamikus munkavégzés, magasan képzett fejlesztőkkel
  • A kapott kérelmek megértése és végrehajtása
  • A feladatok magas szintű teljesítése

Elvárások

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év JAVA tapasztalat
  • Web alapú GUI programozás ismerete
  • SQL nyelv és adatbázisok ismerete
  • Tesztelés vezérelt fejlesztésekben szerzett gyakorlat/JUnit
  • Közepes csapatban való együttműködés képessége, valamint kapcsolattartás a partnerekkel

Előnyök

  • UML ismeret
  • Maven ismerete
  • SVN ismerete

Amit ajánlunk

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet-Ergonomikus, modern munkakörnyezet