Java Middleware fejlesztő

Java fejlesztő, Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 november 23, péntek Azonosító: 2041

Ügyfelünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Csapatuk erősítése céljából most egy Java Middleware fejlesztőt keresnek.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő, Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Részvétel alkalmazásintegrációs fejlesztési projektben, SOA és microservice architektúrában, Docker, Java 8, és Oracle Service Bus technológiák felhasználásával, DEVOPS modellben, agilis fejlesztési módszertannal

Téged keresünk, ha...

  • Van 2-3 év tapasztalatod Java szoftverfejlesztés területen
  • Részt vettél már webes szolgáltatások (SOAP/REST) és interfészek fejlesztésében
  • Foglalkoztál már interfész leírók tervezésével és készítésével (WSDL/XSD)
  • Találkoztál már middleware technológiákkal (ESB, MQ/JMS)
  • Tudsz angolul legalább dokumentumok olvasása szintjén

Előny

  • Weblogic és Oracle Service Bus tapasztalat

Amit a cég kínál

  • Részt vehetsz változatos és komplex, rendszerintegrációs projektekben
  • Megismerheted és alkalmazhatod a legmodernebb technológiákat
  • Tapasztalt vezető fejlesztő támogatja munkádat és segíti szakmai fejlődésedet
  • Agilis, professzionális csapatban dolgozhatsz
  • Tapasztalataidnak megfelelő kihívásokat biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Kérdésed van?Segítünk! Hívd az alábbi telefonszámot!+36 1 266 24 20