Java fejlesztő (senior)

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 24, kedd Azonosító: 1798

Megbízónk rendszerintegráció, IT security területen kimagasló eredményeket elért magyar vállalat. Saját termékük továbbfejlesztéséhez, testreszabásához keresünk számukra új kollégákat tapasztalt és senior fejlesztők személyében. A szoftver nemzetközi szinten is megállja a helyét, nagyvállalatok több száz milliós projektjeit viszik végig.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: akár az ügyféligények felmérésétől kezdve, a tervezésen át a megvalósításig
  • Fő feladat: az alkalmazás továbbfejlesztése, testreszabása egyedi igények alapján agilis módszertannal
  • Dokumentációkészítés

Elvárások

  • Legalább 3-4 éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelv legalább kommunikációképes ismerete
  • Jelenleg használt technológiák, eszközök: Java 8, Hibernate, OSGi (Declarative Services/Blueprint), Apache Karaf, Vaadin 7, SVN/GIT, MS SQL Server/MySQL, Linux platformok: CentOS/Suse Linux/Ubuntu, REST, IntelliJ

Előnyök

  • Egyéb technológiák, melyek ismerete előnyt jelent: Apache HTTP Server/Nginx, Jenkins, Neo4j, Oracle Database, LDAP, Microsoft Active Directory/Azure Active Directory, Novell Directory Services/Novell Groupwise, SAP, SOAP, PKI, Identity Management termékismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó alapbér + éves bónuszok (2-3 havi fizetésnek megfelelő összeg)
  • Laptop, monitor stb, iPhone
  • Folyamatos képzések, tréningek, előrelépési lehetőség
  • Magas színvonalú technológiai megoldások