JAVA fejlesztő (full-stack)

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 április 23, hétfő Azonosító: 1794

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet katonai és civil repülésszimulátorok fejlesztése területén.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Java alapú egyedi üzleti szoftver fejlesztése scrum csapatban repülőgépszimulátorokhoz
  • UI design
  • Back-end fejlesztás
  • Adatbáziskezelés

Elvárások

  • 2+ év Java fejlesztői tapasztalat Java EE (elsősorban web-profile) környezetben
  • Webes technológiák magas szintű ismerete (REST, HTML5, CSS, Javascript)
  • Angular tapasztalat
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Service Oriented Architecture szemlélet
  • Rich Internet Application keretrendszerek ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Clean code szemlélet
  • Git, SVN verziókezelők ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és kreatív gondolkodás
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • Apache/Tomcat alkalmazásszerverekkel szerzett tapasztalat
  • Jenkins, Maven, Hibernate tapasztalat
  • PostgreSQL (es/vagy Oracle) adatbázissal és SQL ismeretek
  • BIRT rendszerek ismerete
  • Responsive WebDesign ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség (Változatos és érdekes projektek, Sokféle környezet és programozási nyelv, Szakmai tréningek, Nyelvtanfolyamok, Felsőfokú és doktori tanulmányok valamint saját kutatások támogatása, Rendszeres innovációs versenyek)
  • Rendszeres, rövidebb vagy akár tartós külföldi kiküldetés Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába
  • Modern idorakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás