Java fejlesztő banki területre

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2018 december 4, kedd Azonosító: 2027

Banki ügyfelünkhöz keresünk tapasztalt fejlesztőket

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Fejlesztési feladatok

Elvárások

  • -EJB3.x ismeret
  • oStateless,
  • oMDB,
  • oWS készítés EJBből
  • oSingleton EJB
  • oszinkron, aszinkron kommunikáció stb..
  • oTranzakciós határok CMT tranzakciók viselkedése (REQUIRED, REQUIREDNEW, stb)
  • -JPA2.x
  • oProvider független API használat
  • oJPQL
  • oCriteriaAPI,
  • oEntityManager és használata
  • oEntitás öröklődés
  • oKapcsolatok kezelése
  • -JAX-WS
  • oKliens mód, hogyan generálunk klienst
  • oSzolgáltatás nyújtás WebService utján és WSDL -ből kiindulva (codefirst, wsdlfirst)
  • oJAXB